Барстека New Balance, Чоловіча сумка через плече Текстильна барсетка на три відділення, Брендаова сумка
Чорна барстека New Balance, чоловічий сумка через плече Текстильна барсетка на три відділи, Брендова сумка
Барсетка - це виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.

Барсетка –
Маленька сумка для шкарпетки через плече.
Майже всі чоловіки підходять.
Якщо раніше це був аксесуар головним чином торговців, то зараз це вишукані вироби для солідних шанованих людей.

ХАРАКТЕРИСТКИ:
Матеріал: Оксфордська тканина
Розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см.
Надійна фурнітура
Регулювані ремінці
3 відділи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Balance |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






