Чоловіча каркасна барсетка, сумка з натуральної шкіри, Кожаний класичний чорний месендджер
АМБАСАДОР КОЖЕННИХ ІЗДЕЛІВ УКРАЇНИ

СУМОКА СОБОТНОГО ПРОЇЗВОКСТВА / НАТУРАЛЬНА КОЖА
✔ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Натуральна шкіра
2 Основні відділення
3 Додаткові
Металева фурнітура
Регульований плечевий ремінь
Розміри: 21x19x5

Переваги шкіряних виробів
· Добра зносостійкість;
· стійкість до бруду і води;
· міцність;
· екологія;
· естетична привабливість;
· Перенесення температурних перепадів;
· простота у відставці;
· Розмаїття кольорів і кольорів.
ЯК ДОПОМОГТИ НАТУРАЛЬНУ КОЖУ?
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З наночного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Натуральна шкіра - Не ділиться на шари.
Необроблений серз у натуральної шкіри завжди ворсистий. У штучних матеріалів він буде гладким.
З наночного боку можна побачити тканини у штучних матеріалів або м’який і ворсистий внутрішній шар натуральної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴












