Електронні ваги Promotec PM 5052 до 40 кг на акумуляторі, настільні ваги зі стійкою

Електронні торгові ваги Promotec PM 5052 з окремим табло на стійці (двосторонній РК-дисплей з підсвічуванням покупець-продавець) межею зважування до 40 кг.
Металева платформа з високоякісної сталі розміром 33×23 см і вагою 390 грам. Корпус виконано з міцного АВС-пластика. Розмір блоку 33x34x35 см. Ціна поділки 5 грам. 99-кратне скупчення, 51 пам'ять. Робота від акумулятора 6V 4Ah. Кабель змінного струму 220 В комплекті.
Характеристика торгових ваг зі стійкою:
- Розмір торгової платформи: 23 х 33 см
- Похибка: 5 грам
- висота стійки від нижньої точки ваг - 50 см;
- пам'ять ціни - 51 кнопка;
- вбудований калькулятор ціни та ваги;
- вбудований акумулятор (час автономної роботи - до 15 днів).
- Максимальна вага - 40 кг
- Мінімальна вага - 200 гр
Особливості електронних ваг:
- Показує - вимірювану вагу, ціну, остаточну вартість,
- ніжки можна регулювати за висотою
- кнопка скидання ваги вимірюваної
- кнопки набору ціни
- кнопка додавання
- кнопка скидання ціни
- перемикач вкл, викл
- місце приєднання електро шнура
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Найбільша межа зважування | 40 кг |
| Виробник | Promotec |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип ваг | Торгові марні |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Вагова платформа | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Призначення | |
| Призначення | Електронні торговельні ваги Promotec PM 5052 до 40 кг на акумуляторі, настільні ваги зі стійкою |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴






