3D світильник ведмедик з серцем на підставці, настільний нічник ведмедик різнокольоровий, подарунок дівчині
3D світильник ведмедик з серцем на підставці, настільний нічник ведмедик різнокольоровий, подарунок дівчині
3D-світильник - оптична ілюзія, коли світло змушує плоску пластину з нанесеним малюнком здаватися об'ємною. Світло, що створює настрій!
Причини для купівлі 3D-світильника
- 3Д-нічник створить ідеальне м'яке освітлення в кімнаті, вітальні або спальні.
- 3D-світильник дасть змогу істотно заощадити електроенергію, коли дивишся телевізор або відпочиваєш.
- Нічник 3d створить романтичну атмосферу в спальні або вітальні, замінивши небезпечні свічки.
- Нічник 3д дасть змогу дитині, яка боїться темряви, спокійно залишатися самій у кімнаті та засинати. Улюблений герой стане справжнім другом дитини, додавши дитячій кімнаті затишку і теплоти.
- 3d-світильник стане відмінним декором для будь-якого "дитячого" або "дорослого" інтер'єру.
- Можливість вибору улюбленого кольору робить нічник максимально функціональним.
- Приємний на дотик пластик корпусу (бази) посилить тактильні відчуття. Поверхня легко миється і не затирається.
- 3д-нічник стане чудовим подарунком дитині або дорослому, стильним і корисним одночасно.
- Світильник 3д не займе багато місця на столі або полиці, враховуючи його плоску конструкцію.
- 3D Світильник має 16 кольорів підсвічування.
Керування здійснюється за допомогою пульта управління, або сенсорною кнопкою, розташованою на основі приладу. Регулювання яскравості дає змогу використовувати 3D Світильник так само як і нічник. 3D Світильник працює від розетки, батарейок, пристроїв з usb виходом.
Розміри: 18 х 13,5 х 9,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 135 мм |
| Призначення | |
| Назнаение | 3D світильник ведмедик із серцем на підставці, настільний нічник ведмедик різнобарвний, подарунок дівчині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Керування | Кнопки |
| Пульт дистанційного керування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





