Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-060-11- MAXI, самокат для дітей, самокат зі колесами, що світяться. Блакитний
Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-060-11- MAXI, самокат для дітей, самокат зі колесами, що світяться.
Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-060-11- MAXI - це дуже якісна модель міського самокату для дітей від 3х років в якій є все необхідне для чудового проводження часу та мандрівок Вашої дитини
Модель виконона з якісного пластику, та має міцну метало-пластикову конструкцію
Колеса (розмір передніх 120мм, задніх 80мм) безшумні виконані з матеріалу PU (підсвічуються)
На задньому колесі встановлені ножні гальма
Кермо регульоване (67-79см) має м'які гумови гріпси
Самокат має складну конструкцію, зручно взяти з собою в авто або зберігати, займає не багато місця
Яскравий дизайн який не залишить байдужою жодну дитину

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Композит |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Назнаение | Дитячий триколісний самокат iTrike JR 3-060-11-MAXI, самокат для дітей, самокат зі світними колесами |
- Ціна: 2 000 ₴





