Триколісний самокат трансформер для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат з сидінням, біговел для малюків Зелений
Триколісний самокат трансформер для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат з сидінням, біговел для малюків

Триколісний самокат iTrike серії JR 3-054-F Maxi - це унікальна модель трансформер виконана в стильному дизайні для дітей які тільки починають перші власні подорожі та для більш досвідченого рейдерів
Рекомендований вік від 1,5-6 років🧒
Конструкція 2в1: Зручне сидіння з мʼякою вставкою яке можна легко опустити і використовувати, як біговел
Або ж підняти і користуватись як всім звичним самокатом
Колеса безшумні виготовлені з матеріалу ПВХ, світяться при русі
Попереду додано зручний та стильний кошик у вигляді сонечка
Кермо регулюється: 63-75см
На кермі встановленні мʼякі гумові гріпси
Розмір підніжки: 34х13см
Додані антиковзаючі пластикові насічки
Розмір передніх колес: 120мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Композит |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Стан | Новий |
| Виробник | iTrike |
| Призначення | |
| Призначення | Триколісний самокат-трансформер для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат із сидінням, біговел для малюків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 000 ₴





