Триколісний самокат велобіг для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат з сидінням, біговел для малюків Червоний
Триколісний самокат велобіг для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат з сидінням, біговел для малюків
Триколісний самокат-біговел модель JR 3-053-L виконаний із міцних, якісних матеріалів
Має передні колеса (Ø120мм), що світяться при русі
Прогумоване зручне кермо з можливістю регулюваня 67-76см, що дозволить Вашій дитині кататися на самокаті до 6 років (рекомендований вік 1,5-6)
В кермо встановлений ліхтарик, який підсвітить Вам шлях при вечірніх мандрах та зробить дитину більш помітною
У комплекті йде зручне регульоване сидіння з накладкою EVA, яке з легкістю можна зняти і у Вас вийде звичайний самокат для більш дорослих діточок
На задньому колесі (Ø 90мм) встановлене ножне гальмо
Такий вид транспорту послужить як для розвагитак і задля розвиток всіх груп м'язів, координації і уваги
Розміри: 75х26х55см
Розмір підніжки: 34х13см
Висота до сидіння біговела - 26см
Максимальне допустиме навантаження: 30кг

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Композит |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті, Ножні гальма |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Триколісний самокат велобіг для дітей, дитячий велобіг складаний, самокат із сидінням, біговел для малюків |
- Ціна: 2 000 ₴





