Магнітний повербанк Power Bank для iPhone MagSafe Fast 22.5W 10 000 mA, зовнішній акумулятор для айфона
Магнітний повербанк Power Bank для iPhone MagSafe Fast 22.5W 10 000 mA, зовнішній акумулятор для айфона

Бездротове зарядне MagSafe Power Bank - це зовнішній акумулятор ємністю в 10 000 mAh (при 3.7V) з функцією бездротової зарядки MagSafe, сумісний з моделями iPhone починаючи з 12 серії.
Щоб почати заряджати свій телефон, ви всього лише повинні притулити цей портативний акумулятор до магнітів MagSafe вашого гаджета. Після чого зарядний і ваш Айфон стануть як єдине ціле.
Модель підтримує не тільки бездротову зарядку. Для всіх інших випадків існує роз'єм USB Type-C, який дає змогу під'єднатися і використовувати його як другорядне джерело енергії для різних пристроїв і гарантує швидку підзарядку.
Пристрій виконаний із пластику в невеликому розмірі, тому його зручно завжди носити з собою. Обладнано індикатором, який відображає стан батареї, тому розряджений зовнішній акумулятор не застане вас зненацька, і ви завжди будете обізнані про необхідність підзарядки.
Характеристики:
Категорія: Power Bank;
Призначення: для планшетів, для телефонів, для смарт-годинників;
Ємність батареї: 10 000 mAh (при 3.7V);
Заряджається від: Type-C;
Тип батареї: літій-полімерні;
Функції зарядки: QI бездротова зарядка;
Матеріал: пластик;
Сумісність: з моделями iPhone починаючи з 12 серії;
Особливості: MagSafe, швидка зарядка батареї;
Тип роз'єму: USB, Type-C, Lightning (iPhone)
Потужність: 15W - бездротова зарядка, 5v = 3A; 9v = 2A; 12v = 1.5A; Max 22.5W
Розмір корпусу: 106×68×18 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 88 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Магнітний повербанк power bank для iphone MagSafe Fast 22.5 W 10 000 mA, зовнішній акумулятор для айфона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | USB, Type-C, Lighting |
- Ціна: 1 500 ₴




