Жіноча сумка Луїзіана з натуральної шкіри, шкіряна сумка з ременем для жінок, модна жіноча сумочка зі шкіри
Жіноча сумка Луїзіана з натуральної шкіри, шкіряна сумка з ременем для жінок, модна жіноча сумочка зі шкіри

Характеристики:
- Висота: 28 см
- Ширина: 20 см
- Товщина: 10 см
- Натуральна шкіра - флотар
- Металева фурнітура
- Одне основне відділення
-Одне відділення на застібці позаду
- Чотири додаткові кармана в середині
- Регульований плечовий ремінь

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Призначення | |
| Призначення | Жіноча сумка Луїзіана з натуральної шкіри, шкіряна сумка з ременем для жінок, модна жіноча сумочка зі шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴












