Лазерний нічник проектор зоряного неба астронавт з пультом, нічник світильник космонавт, дитячий нічник
Лазерний нічник проектор зоряного неба астронавт з пультом, нічник світильник космонавт, дитячий нічник
Проектор-нічник зоряного простору у вигляді астронавта подарує справжній світ зоряних галактик яскравих туманностейсприятиме розвидку фантазії дітей подарує чудові сни в яких маленькі підкорювачі космосу відправиться у подорож цілим всесвітом
8 різних проекцій
Яскраві зірочки
Таймер виключення
Працює від мережі в комплекті USB-кабель
Пульт для керування режимами (працює від батарейок ААА 2шт. не додаються)
Розмір: 24,5х12,3х11,5см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Персонажі | Космонавт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Керування | Кнопки |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник-проєктор |
| Пульт дистанційного керування | True |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Лазерний нічник проєктор зоряного неба астронавт із пультом, нічник світильник космонавт, дитячий нічник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









