Фен-щітка стайлер з насадками, повітряний стайлер, гребінець для укладання та завивки волосся
Фен-щітка стайлер з насадками, повітряний стайлер, гребінець для укладання та завивки волосся
Gemei GM-4828 поєднує різні насадки для укладання волосся.
Стайлер-фен для волосся допоможе дівчатам зробити зачіску на будь-який смак: дрібні та великі кучері, об'єм та багато іншого.
Досить простий у використанні, має 3 насадки. Працює від мережі 220 Ст.
Характеристики:
Потужність: 1000 Вт;
Кількість насадок: 3;
Харчування: Мережа;
Терморегулятор: Ні.
Комплектація:
Стайлер;
Насадки – 3 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Терморегулятор | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Тип | Фен |
| Призначення | |
| Призначення | Фен-щітка стайлер з насадками, повітряний стайлер, гребінець для укладання та завивки волосся |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴










