Настільна лампа нічник, світлодіодна сенсорна лампа 16 кольорів, настільний світильник
Акрилова світлодіодна настільна лампа "Роза" із сенсорним датчиком та пультом. Романтичний нічник.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний акрил. Режим яскравості: 25%, 75%, 100%.
Розміри (висота x діаметр): 220 x 90 мм/8,66"x 3,54" Регульовані кольори: теплий жовтий, янтарний, фуксія, бірюзовий
Вага: 700 г. Процес: різання акрилу.
Спосіб перемикання: сенсорний.
У комплект входить:
Час зарядки: 3-5 годин (включаючи акумулятор)
Час роботи від джерела живлення: до 7 годин, USB-кабель для підзарядки
Потужність: 5 Вт
Живлення: USB/акумулятор
Бездротовий нічник можна використовувати як зі шнуром, так і без попередньо зарядивши його. Є кілька режимів роботи: один колір, колір, що плавно змінюється, миготливою і т.д.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 700 г |
| Призначення | |
| Призначення | Настільна лампа нічник, світлодіодна сенсорна лампа 16 кольорів, настільний світильник rose кришталевий |
- Ціна: 500 ₴












