Світильник планер, стильний нічник, світлодіодна дошка для нотаток з маркером, нічник світлодіодний.
Світильник планер, стильний нічник, світлодіодна дошка для нотаток з маркером, нічник світлодіодний
Світильник, нічник "Для записів", на підставці з LED підсвічуванням 3 відтінками: білий, теплий, м'який
Розмір підставки 95х40 мм., акрилового листа 150х100х3 мм. Оргскло досить міцне та головне безпечне.
Потужність 1W. Живлення здійснюється від мережі.
Шнур USB у комплекті, довжина шнура 80 см.
Для очищення акрилу від написів рекомендуємо використовувати вологу мікрофібру

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Світильник-планер, стильний нічник, дошка для нотаток світлодіодна з маркером, нічник світлодіодний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴








