Дитячий конструктор автомобілі Qman у валізці 521 деталь, дитяча іграшка конструктор транспорт
Дитячий конструктор автомобілі Qman у валізці 521 деталь, дитяча іграшка конструктор транспорт
Конструктор Qman це справжій скарб для любителя автотематики
521 детать у зручній валізі на колесах🧳
Валіза на коліщатках в формі автомобіля
⠀
З деталей конструктора можна зібрати 6 різних видів транспорту 4 машинки локомотив моторолер
Конструктор - прекрасна розвиваюча іграшка, що відкриває простір для
творчості дає дитині можливість проявити свої здібності і допомагає розвивати їх
Найкращий спосіб покращити дрібну моторикуу малюків, а у дітей старшого віку логіку і уявуфантазію і розрахунок пропорцій
Розмір валізи: 33х28х12см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 521 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Виробник | QMan |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий конструктор автомобілі Qman у валізці 521 деталь, дитяча іграшка конструктор транспорт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





