Виконана з якісних матеріалів і стане прекрасним доповненням Вашого стилю.
Має якісне пошиття і має дуже модний та дорогий вигляд
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір: 20x23,5x2 cm
(довжина x висота x ширина )
- Підкладка з текстилю
- Оздоблення з текстилю та шкіри
- Металеві деталі чорного кольору
- Застібка: блискавка
- Внутрішні відділення: одне
- Внутрішня кишеня: одна на змійці
- Незнімний регульований плечовий ремінь із текстилю.
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴











