Сумка виготовлена з якісної PU-шкіри. Ремінь регулюється під зріст. Якість ТП! Змійки виготовлені з якісної фурнітури.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Фірмові гравіювання
-Регульований плечовий ремінь
-Три відділення
-Матеріал Екошкіра
- Розмір сумки: ширина — 24 см; висота — 26 см; глибина — 3 см;
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751 ₴











