Сумка виготовлена з якісної PU-шкіри. Ремінь регулюється під зріст. Українське виробництво! Якість ТП! Змійки виготовлені з якісної фурнітури.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Матеріал: Якісна PU-шкіра (зерниста)
-Виробник: Україна
- Розміри: висота 25 см, ширина 20 см, ширина 8 см
-Регульований плечовий ремінь
-3 відділення
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴










