Сумка виготовлена з якісного текстилю. Ремінь регулюється. Українське виробництво! Якість ТП! Сумка має два відділення. Змійки виготовлені з якісної та надійної фурнітури.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Матеріал: Оксфорд поліестер тканина Плед 4*4 Жакардова тканина
-Виробник: Україна
- Розміри: висота 26 см, ширина 22 см, дном ширина 2 см
-Регульований плечовий ремінь
-2 відділення
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497 ₴








