Сумка виготовлена з якісної PU-шкіри. Ремінь регулюється. Українське виробництво! Якість ТП! Змійки виготовлені з якісної фурнітури.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Матеріал: Якісна PU-шкіра
-Виробник: Україна
- Розміри: висота 20 см, ширина 17 см, ширина бічний 3 см
-Регульований плечовий ремінь
-2 відділення
Вирушаємо без передоплатів Новою Пошкою по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴












