🔹Тканина: Бавовна 100%;
Два чохли:
Основна тканина 100% Бавовна
Додатковий знімний чохол тканина Нейлон
🔹Наповнювач:
Високоякісний холофайбер — сучасний матеріал, який має такі властивості:
― гіпоалергенний;
― практичний;
― можна прати в машині;
― не втрачає форму в процесі експлуатації;
― не вбирає запахи та пил.
✔️На чохлі подушки є змійка-блискавка, яка слугує для швидкої заміни наволочки та регулювання жорсткості подушки
| Розмір XL | Розмір XXXL | Розмір XXXXL |
| За внутрішнім швом 200 см | За внутрішнім швом 260 см | За внутрішнім швом 300 см |
| За зовнішнім швом 320 см | За зовнішнім швом 370 см | За зовнішнім швом 410 см |
| Ширина ніжки 30 см | Ширина ніжки 30 см | Ширина ніжки 30 см |
| Висота та ширина 120*75 см | Висота та ширина 150*75 см | Висота та ширина 170*75 см |
Подушки вирушають Новою Пікою (накладений платіж або призначений). Можливе надсилання Укріплої за договореністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Форма | U-подібна |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Машинне прання | Так |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Фіксатори по краях | Так |
| Довжина по зовнішньому краю | 320 мм |
| Довжина по внутрішньому краю | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 1800 г |
| Розмір | |
| Розмір | XL ( 120*75 ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






