Дитячий ігровий набір цуценят, набір іграшкових героїв із транспортом Собачий Патруль, іграшка для дітей, набір фігурок Patrol
Дитячий ігровий набір цуценят, набір іграшкових героїв із транспортом Собачий Патруль, іграшка для дітей, набір фігурок Patrol
Ігровий набір улюблених героїв цуценят з транспортом 🐶
Скоріш вирушай у цікаві пригоди, рятуй своє місто 🌆 від постійних викликів разом зі своїми чотирилапими друзями 🐾
6 різних фігурок у комплекті🐶
🚘Машинки інерційні
Цуценята з машинок дістаються 🔝
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий ігровий набір цуценят, набір іграшкових героїв із транспортом Собачий Патруль, іграшка для дітей, набір фігурок Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴











