Дитячий набір для малювання та творчості у металевому кейсі 84 предмети, ігровий набір для юних художників
Дитячий набір для малювання та творчості у металевому кейсі 84 предмети, ігровий набір для юних художників
🖼️Набір для малювання включає все необхідне для створення справжніх шедеврів живопису!
Він стане чудовим подарунком 🎁 для дитини, яка полюбляє малювати та експериментувати з кольором та формою.
Стильний металевий кейс допоможе зручно зберігати складові набору та легко знайти потрібний інструмент. Всередині ви знайдете фломастери, розмальовки ,олівці та фарби у широкій колірній гамі.
🖇️Розмір валізи: 30*23*5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 30 см |
| Діаметр | 23 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Кількість в наборі | 84 шт. |
| Призначення | |
| Призначення | Дитячий набір для малювання та творчості в металевому кейсі 84 предмети, ігровий набір для юних художників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴




