Дитяча іграшка трюкова машинка-всюдихід на радіокеруванні STUNT 8 коліс, машинка перевертень 360°+пар
Дитяча іграшка трюкова машинка-всюдихід на радіокеруванні STUNT 8 коліс, машинка перевертень 360°+пар
RC Stunt Car оснащений функцією дрифту, обертанням на 360°, автентичним звуком автомобіля, задньою протитуманною форсункою, світлодіодними ліхтарями, двостороннім водінням, і демонстраційними функціями в один клік.
Після додавання води за допомогою крапельниці, що додається, натисніть кнопку, щоб увімкнути режим розпилення, і туман буде розпорошуватися із задньої частини автомобіля з дистанційним керуванням, імітуючи ефект прискорення розпилення.
Розроблено з поворотним важелем для адаптації до різних поверхонь.
Характеристики:
- Розмір: 23x11x5 см
- Розмір упаковки: 36x7x28,5 см
- Вага продукту: 540 г.
- Час роботи близько 30 хвилин
- Акумулятор для машинки 3,7 В 14500 500 мАг
- Час зарядки: близько 1,5 години (зарядка через USB)
- Відстань дистанційного керування близько 50 метрів.
- Батарейка для пульта дистанційного керування 2AA (до комплекту не входить).
Комплектація:
- Автомобіль із дистанційним керуванням x1
- Викрутка x1
- Літієва батарея x1
- USB-кабель x1
- Посібник користувача x1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 50 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 540 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка трюкова машинка-всюдихід на радіокеруванні STUNT 8 коліс, машинка перевертень 360°+пара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴












