Електрична ультразвукова зубна щітка Shuke SK-601 акумуляторна + 3 змінні насадки, очисник зубів
Електрична ультразвукова зубна щітка Shuke SK-601 акумуляторна + 3 змінні насадки, очисник зубів
Має 4 насадки з хвилеподібною щетиною з нейлонового шовку та водонепроникну ручку, яку можна мити. 4 насадки можуть використовуватись протягом 360 днів при нормальному використанні. Прекрасне придбання для всієї родини.
Переваги:
- У кожного своя насадка
- М'яка щетина
- Нетоксична високоякісна пластмаса
- Зручний та компактний органайзер
- Захисні ковпачки біля кожної насадки
Характеристики:
- Тип зубної щітки звичайна
- Рух головки вібруючі
- Дод. опції електричної зубної щітки масаж
- Вага товару із упаковкою (г) 180 г
- Висота предмета 21 см
- Глибина предмета 3 см
- Ширина предмета 3 см
- Ширина упаковки 13 см
- Висота упаковки 31 см
- Глибина пакування 4 см
Комплектація:
- USB-кабель;
- 3 додаткові насадки;
- електрична щітка з насадкою,
- ковпачок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Зубна щітка |
| Кількість насадок | 4 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴







