Дитяча іграшка трактор стрибучий, іграшковий трактор на пульті управління, танцювальний трактор для дітей Зелений
Дитяча іграшка трактор стрибучий, іграшковий трактор на пульті управління, танцювальний трактор для дітей
НЕЙМОВІРНИЙ 🤩притний трактор 🚜 , здатен здивувати 😱
навіть найвибагливіших дітей 😏
Яскравий, барвистий, обладнаний динамічною музикою - ця іграшка ніби створена, щоб приносити радість кожному, хто з ним зустрінеться.
Із пультом дистанційного керування дитина може легко керувати трактором, змушуючи його рухатись вперед, назад, вліво та вправо. Легким натисканням кнопок іграшка почне виконувати оригінальні рухи, що нагадують веселі стрибки.
✅Характеристика :
🔷яскравий мультяшний дизайн;
🔶капелюшок на пружинці;
🔹відкривається капот;
🔶гумові колеса ;
🔹тип живлення - акумуляторна батарея 3,7 V; (додається)
🔶пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу «АА» (не додаються);
🔷кольорове підсвічування🌟 ;
🔶відтворення динамічної музики🎵 ;
🔹USB-кабель для зарядки в комплекті.
ВІДСІК для акумулятора розташований позаду іграшки.
Розмір трактора 🚜 : 17* 15*10 см
Розмір коробки 📦: 23*13*16
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Трактор |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Колір корпусу | Зелений |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка, стрибучий трактор, іграшковий трактор на пульті керування, танцювальний трактор для дітей |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Да |
- Ціна: 1 200 ₴





