Декоративний LED світильник Crystal light з пультом, акумуляторний світильник нічник, настільна лампа
Декоративний LED світильник Crystal light з пультом, акумуляторний світильник нічник, настільна лампа
Декоративний LED світильник Crystal Light – це стильний та функціональний аксесуар для вашого простору.
Переваги:
- Естетичний дизайн
- Сенсорне керування та з пульта ДК
- Регульована яскравість
- Бездротова робота
- Довгий термін служби
- Портативність
Опис:
Ця настільна акумуляторна лампа поєднує в собі елегантний дизайн і сучасні технології, щоб створити унікальне освітлення. Світильник оснащений сенсорним управлінням, що робить його використання зручним та інтуїтивно зрозумілим. Також у комплекті йде пульт ДУ, з яким ви зможете керувати лампою на відстані.
Завдяки акумуляторній базі, цей світильник стає портативним, і ви можете розмістити його в будь-якому куточку кімнати без необхідності використання електричних проводів. Це прекрасне рішення для створення затишку в будь-якому приміщенні. Crystal Light також служить декоративним елементом інтер'єру. Його елегантний дизайн з кристалічними елементами додає вишуканості та шарму у вашу кімнату.
Характеристики:
- Тип: настільна лампа / світильник на акумуляторі
- Потужність: 1 Вт
- Напруга: ≤ 36 В
- Тип зарядки: від USB
- Розмір виробу: 8.5×25см
- Вага: 500 г
- Матеріал: акрил
- Колір світіння: теплий, білий, жовтий
- Режим перемикання: сенсорний, пульт ДУ
Комплектація:
- Світильник світлодіодний Crystal light
- Пульт ДУ
- Кабель USB
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 500 г |
| Призначення | |
| Призначення | Декоративний LED світильник Crystal light з пультом, акумуляторний світильник нічник, настільна лампа |
- Ціна: 500 ₴










