Дитяча іграшка машинка робот, іграшка для дітей машинка-трансформер на пульті керування акумуляторна
Дитяча іграшка машинка робот, іграшка для дітей машинка-трансформер на пульті керування акумуляторна
Машинка-трансформер з пультом Lamborgini - машина трансформується в робота одним натисканням на кнопку дистанційного пульта.
Розвиває просторову уяву, координацію і найпростіші навички керування іграшкою-авто.
Переваги:
- дві форми: робот і швидкісна тачка;
- приголомшливий дизайн моделі;
- якісна гума;
- форми авто повністю повторюють дизайн цього Bugatti;
- зручне управління;
Опис:
Lamborghini Robot - це радіокерована модель, що повністю повторює форму і деталі цього автомобіля. Офіційно ліцензований кузов.
Встановленого в модель акумулятора вистачає на 20-30 хвилин перегонів, після чого його можна перезарядити від зарядного пристрою за 2-3 години. Модель керується за 2-ма каналами - вперед, назад, ліворуч і праворуч, а дальність пульта керування 15-30 метрів, чого більш ніж достатньо для перегонів удома або в офісі!
Модель поставляється в повністю готовому вигляді, потрібно тільки зарядити акумулятори моделі та можна приступати до перегонів!
Можливості машинки:
1) може здійснювати повороти на 360 градусів.
2) перетворюється на трансформер при наближенні руки або при натисканні кнопки на пульті радіоуправління.
3) керується пультом і їздить як у вигляді машинки, так і у вигляді трансформера.
4) світлові ефекти (фари спалахують при зміні стану і їзді в різні напрямки).
5) звукові ефекти і музика.
6) так само в машинці є функція, що дає змогу машинці рухатися, трансформуватися, самостійно, і це дуже часто подобається дітям і вони починають разом із машинкою
Характеристики:
- Трансформація з машинки в робота і назад;
- Підсвічування;
- Звуковий супровід;
- Час роботи ~30 хвилин;
- Час заряджання ~60 хвилин;
- Дальність керування до 30 метрів;
- Розміри у формі машини: 280 х 125 х 120 мм;
- Розміри у формі робота: 265 х 220 х 200 мм.
- Упаковка: в оригінальній коробці;
- Масштаб: 1:18;
- Елементи живлення: NI-Cd; 1,5 В, 700 мАг;
- Час заряджання: 45-60 хвилин;
- Час роботи: 30 хвилин;
- Потужний корпус зроблений з нетоксичного ABS пластику
Комплектація:
- Машинка для трюків RC.
- Пульт керування.
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 120 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка робот, іграшка для дітей машинка-трансформер на пульті керування акумуляторна |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 600 ₴





