Дитяча іграшка гоночна машинка на пульті керування з ефектом пари підсвічуванням та звуковими ефектами
Дитяча іграшка гоночна машинка на пульті керування з ефектом пари підсвічуванням та звуковими ефектами

Якщо ви шукаєте справжній драйв, швидкість та незабутні враження, наша спортивна машинка на радіокеруванні з парогенератором, звуковими ефектами та підсвічуванням – ваш найкращий вибір. Саме ця іграшка стане найкращим другом та вірним супутником у грі Вашого хлопчика.
Завдяки своїй унікальності та функціональності, ця ігрова модель стане чудовим подарунком для дітей і дорослих, які цінують швидкість, високу якість і незабутні емоції. Підготуйтеся до неймовірних перегонів і захопливих пригод із машинкою, яка підкорить кожну дитину своїми дивовижними можливостями!
Машинка працює на пульті управління, в якому зможуть розібратися всі. Вона з радістю візьме участь у незабутніх перегонах, а завдяки можливості рухатися вперед/назад, вліво/вправо і на 360 градусів автомобіль без зусиль виконуватиме круті віражі і проходитиме складні ділянки доріг. Для більшого азарту машина оснащена парогенератором і яскравим підсвічуванням. Гра в темний час доби принесе значно більше враження і приємних емоцій. Оскільки крім підсвічування корпусу і створення ефекту диму, має підсвічування фар, як у реального автомобіля.
Веселий спорткар відразу заволодіє увагою дитини. Подібні ігри з машинками на радіокеруванні дають змогу тренувати навички орієнтації в просторі, розуміння поняття «швидкий» і «повільний» темп, а також розвивають дрібну моторику рук і координацію рухів.
Характеристики:
- Машинка має ефект пари
- 4WD Повний привід
- Може їздити вперед/назад, вліво/вправо і обертатися на 360 градусів
- 5 режимів звукових ефектів (звук двигуна, сигнал авто, 3 пісні)
- Вимкнення звукових ефектів
- Демонстраційний режим
- Фари, що світяться
- Різнокольорове підсвічування корпусу
- Підсвічування пари для більшої реальності
- Корпус, що не б'ється
- Роликові колеса
- Машинка їздить зі швидкістю 15-20 км/год
- Радіус дії пульта 40-50 м
- Працює від акумулятора Li-ion 3.7V, 1200 mAh (час роботи 25-30 хв, час зарядки 1.5 години)
- Іграшка виконана з комбінованих матеріалів: пластмаси та ударостійкого пластику, що не б'ється, не має неприємного запаху
Розміри коробки:
- довжина 38 см;
- ширина 21 см;
- висота 14,5 см.
До комплекту входить:
- Машинка;
- пульт на радіокеруванні;
- пляшечка для заливання води;
- акумулятор 3.7V, 1200 мАh Li-ion;
- USB-шнур для зарядки акумулятора;
- інструкція китайською та англійською мовою.
- Машинка упакована у фірмову коробку від виробника.
- Пульт працює від 2 батарейок типу «АА», що не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Синій |
| Радіус дії | 40 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
- Ціна: 1 200 ₴







