Дитяча іграшка музичний літак, іграшка для дітей літак з музикою та підсвічуванням + парогенератор
Дитяча іграшка музичний літак, іграшка для дітей літак з музикою та підсвічуванням + парогенератор
Вантажний літак ✈️ спеціального призначення для захопливих тематичних ігор 🤩
Повітряне судно має відкидний трап та кришку, які дозволять розмістити всередині машинки🚗
Оригінальна іграшка ✈️з кольоровим забарвленням має чудову деталізацію: великі крила 🪽 з двигунами, які підсвічуються 🌟, хвіст та гумові колеса 🛞 , які відповідають за м’який хід.
Літак має додаткові ефекти: яскраве підсвічування крил 🪽, гучні тематичні звуки 🎵 та парогенератор 💨 , який імітує роботу двигуна.
Інерційний механізм, який також присутній, дозволить іграшці легко набрати швидкість та самостійно рухатись деякий час.
🔴Додаткові ефекти працюють від 3 батарейок 🔋типу АА (до комплекту не входять).
📌Розмір літака
-Довжина (см):35 см
- Ширина (см):33 см
- Висота (см):19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Літак |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пінопласт |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Візуальні ефекти |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Призначення | |
| Призначення | Дитяча іграшка музичний літак, іграшка для дітей літак із музикою й підсвіткою + парогенератор |
- Ціна: 1 500 ₴








