Машинка на радіокеруванні Stunt Racing повнопривідна акумуляторна, іграшкова трюкова машинка перевертень
Машинка на радіокеруванні Stunt Racing повнопривідна акумуляторна, іграшкова трюкова машинка перевертень

Машинка на пульті з дистанційним керуванням - це повнофункціональний каскадер зі спеціально продуманими колесами, що дають їй змогу легко пересуватися гірськими дорогами, підлогою або травою.
ЩО ВМІЄ МАШИНКА?
- стійка до падінь - машинка не буде пошкоджена навіть при падінні з висоти кількох метрів;
- тримає заряд близько 30 хв, що дає змогу тривалий час із нею грати;
- долати складні перешкоди - завдяки продуманим колесам іграшка може пересуватися різноманітними поверхнями (травою, гірськими дорогами тощо);
- Завжди стає на колеса - додаткові маленькі колеса спереду і ззаду дають змогу машинці скочуватися сходами або з інших нерівностей і після цього ставати на колеса,
а якщо зупиниться на боці, то кілька обертів колесами і вона повертається на свої 4 колеса;
- ефектно проходити перешкоди - може рухатися вперед/назад, повертати вліво/вправо, рухатися в бік на 45°, перевертатися на 180° і 360°;
- розвивати швидкість - набирає швидкість до 12 км/год, добре справляється зі швидкими поворотами;
- далеко досягає пульт - бездротова технологія 2,4 ГГц дає змогу перебувати за 20-25 м від машинки;
- яскраво світити фарами - передні фари вдень і вночі привертають увагу своїм яскравим світлом;
- Швидка зарядка - для повної зарядки автомобіля потрібно від 30 до 60 хв.
ОСОБЛИВОСТІ ІГРАШКИ:
- сучасний дизайн - стильний зачаровує дизайн буде привертати увагу;
- Багатоколісні шини - шина Transverse Tire складається з 7 невеликих коліс. Колеса дуже гнучкі. Спеціально розроблені ковзаючі шини;
- вдосконалений мотор - машинка може розвивати швидкість до 12 км/год, добре справляється зі швидкими поворотами;
- Машинка рухатиметься навіть у перевернутому стані, зміщуватиметься в бік на 45°, перевертатиметься на 180° і обертатиметься на 360°;
- Висока потужність, що дає змогу легко пересуватися гірськими дорогами, підлогою і травою.
- Стійкість до ударів - автомобіль не буде пошкоджений навіть при падінні з висоти кількох метрів.
- Вбудований акумулятор - машинку можна зарядити вперед і грати на відстані;
- яскраве ЛЕД-підсвічування - машинка оснащена вбудованими світлодіодними індикаторами, які будуть яскравими як вдень, так і вночі, що прекрасно приверне увагу, а в нічну пору гра подарує ще більше незабутніх емоцій;
- Машинка має додатково по 2 маленьких колеса спереду і ззаду, що дає змогу скочуватися зі сходів, різних вершин і водночас не пошкодиться та зупиниться на своїх 4 колесах.
Машинка оснащена акумулятором великої ємності, який працює довше і заряджається швидше.
Його можна використовувати близько 30 хвилин за однієї повної зарядки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Розмір машинки: 16х17х6 см
- Час дистанційного керування: близько 30-60 хв.
- Відстань дистанційного керування: близько 20-25 м
- Швидкість машини: близько 12 км/год
- Ємність акумулятора машинки: 500 мАг
- Живлення пульта: 2 батарейки типу АА (входять до комплекту)
- Колір: Чорний
- Вік: від 3 років
КОМПЛЕКТЦІЯ:
- Радіокерована машина
- Пульт керування
- USB-кабель
- Викрутка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Машинка на радіокеруванні Stunt Racing повноприводна акумуляторна, іграшкова трюкова машинка-перевертень |
- Ціна: 1 200 ₴









