Нічник проектор музичний зоряне небо з годинником та будильником, світильник дитячий, лампа кімнатна
Нічник проектор музичний зоряне небо з годинником та будильником, світильник дитячий, лампа кімнатна
Музичний нічник-проектор - це багатофункціональний пристрій, прямим призначенням якого є будильник... До додаткових функцій цього диво-будильника належать: проектор зоряного неба, термометр, таймер, звукові доповнення до проектора...
Такий будильник зможе здивувати будь-яку людину...
Проектори зоряного неба, в наш час дуже поширені і виконуються в найрізноманітніших варіантах... UI1038 - лише один з їхніх видів, який набув найширшого розповсюдження на сучасному ринку, бо, завдяки своїй багатофункціональності, користується неймовірним попитом серед покупців.
Один маленький прилад здатний регулювати кілька процесів у домі: він вимірює температуру, будить вранці, присипляє вночі, завдяки проєктору, що супроводжується мелодіями, показує дату та час, виконує функцію таймера, що обов'язково стане у нагоді Вам як на кухні, так і в повсякденному житті...
Приємне оформлення, а також різнокольорове підсвічування з приємним звуковим супроводом зроблять його цікавою забавою для Вашої дитини, а також оригінальним оформленням її кімнати...
Живлення цього пристрою здійснюється від трьох батарейок типу ААА, завдяки чому Ви зможете розташувати будильник-проектор в будь-якому зручному для Вас місці, брати його з собою в поїздки і т.д.
Проектор може висвітлювати кімнату трьома кольорами (червоним, зеленим, синім) як окремо, так і в комбінаціях по два будь-яких кольори, а також три кольори одночасно. У супровід освітлення Ви зможете вибрати одну з семи запропонованих мелодій. При чому зміна кольорів, під час програвання мелодій, відбувається в такт з музикою. Така гармонія зможе приспати не тільки дитину, а й цілком дорослу людину.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Колір: Білий із синім.
- Живлення: 3 AAA батарейки (не включені).
- Розміри: 10,5 х 10,3 х 8,2 см.
- Вага: 116 г.
- Розмір упаковки: 11 х 11 х 9 см.
Комплектація:
- годинник-проектор;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Вага | 100 г |
| Призначення | |
| Призначення | Нічник проєктор музичне зоряне небо з годинником і будильником, світильник дитячий, лампа кімнатна |
- Ціна: 600 ₴






