Нічник Куб з 16 кольорами та ефект водяної хвилі з пультом дистанційного керування, світильник проектор
Нічник Куб з 16 кольорами та ефект водяної хвилі з пультом дистанційного керування, світильник проектор
Портативний проектор УБ з ефектом динамічної хвилі води створює неймовірну атмосферу в приміщенні. Настільною лампою з акрилу на можна керувати 3 способами: кнопка на самій лампі, пульт керування на 16 кольорів і мобільний застосунок на iPhone та Android, де є безліч функцій, від налаштування індивідуального кольору до еквалайзера або будильника.
Настільний портативний нічник-проектор у формі КУБа з ефектом динамічної водної хвилі перетворить Ваше приміщення на оазис спокою і гармонії.
ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТОРА:
- Проектор з анімаціями північного полюса або хвилі води: Динамічна проекція води на стіни і стелю кімнати створює враження перебування поруч зі спокійною поверхнею води. Такий ефект допомагає розслабитися після важкого дня, відпускає напругу та сприяє швидкому засинанню;
- Три способи управління: Вибирайте найбільш зручний спосіб управління:
*кнопка на самому проекторі для швидкого увімкнення та вимкнення,
*пульт керування з можливістю вибору інтенсивності, кольору та режимів, або
*використовуйте мобільний додаток на Вашому смартфоні через Bluetooth;
- Енергоефективність і тривалість служби: Використання дає змогу економити електроенергію, а тривала служба гарантує багаторічне використання.
- Кольорова подарункова упаковка: Цей нічник - чудова ідея для подарунка. Він підійде як дорослим, так і дітям, даруючи їм не тільки гарний аксесуар для кімнати, а й засіб для поліпшення якості сну. Елегантний і водночас простий «Куб» може стати вишуканим презентом для ваших близьких або друзів на будь-яке свято.
НАДІЙНО! СУЧАСНО! НЕПОВТОРНО!
Комплектація:
- Проектор
- Кабель TYPE-C
- Пульт дистанційного керування.
- Інструкція (англійською мовою).
- Кольорова коробка.
- Інструкція:
Для скачування додатка необхідно відсканувати QR-код в інструкції та завантажити на iPhone або Android, а коли ввімкнено Bluetooth на телефоні та ввімкнений пристрій, знайти його та під'єднати.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Колір: прозорий
- Матеріал: акрил
- Джерело живлення: кабель TYPE-C
- Колір: Багатобарвний (RGB).
- Колір кабелю: білий
- Довжина кабелю: 70 см
- Розмір пристрою: 11*11*11 см
- Розмір упаковки: 12.5*12*12 см
- Керування: 3 види керування (кнопка на пристрої, пульт керування і мобільний додаток).
- Назва мобільного додатка: iStrip+
- Колірна температура CCT: 3500К.
- Потужність: 5V
- Підтримка димера: ТАК
Додаткові характеристики:
- Є пульт управління і можливість управляти через додаток
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 700 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Призначення | |
| Призначення | Нічник Куб з 16 кольорами та ефектом водяної хвилі з пультом дистанційного керування, світильник проєктор |
- Ціна: 700 ₴









