Сатиновий комплект піжама Victoria's Secret Satin Short PJ Set пудра в сіру смужку
Сатиновий комплект піжама Victoria's Secret Satin Short PJ Set пудра в сіру смужку
Сатиновий комплект піжама Victoria's Secret Satin Short PJ Set білого кольору, створений для справжніх поціновувачів комфорту.

Цей неймовірно м'який і ніжний комплект білого кольору схожий на шовк і дає змогу вашій шкірі дихати під час сну або відпочинку вдома. Одягаючи цю піжаму, ви не тільки поринете у світ затишку та розслаблення, а й підкреслите свій стиль і впевненість.
Характеристики
· Виготовлений у Туреччині
· Висока якість і увага до деталей від Victoria's Secret
· Розміри: S, M, L, XL
· Піджак із коротким рукавом і нагрудною кишенею
· Шорти вільного крою з еластичним поясом і зав'язкою
Розміри:
Сорочка:
S: Довжина 51, Ширина 32-48
M: Довжина 53, Ширина 33-48
L: Довжина 55, Ширина 35-48
XL: Довжина 58, Ширина 35-50
Шорти:
S: Довжина 33, Ширина 33-48
M: Довжина 34, Ширина 35-48
L: Довжина 35, Ширина 35-50
XL: Довжина 35, Ширина 35-50

Не проґавте можливість насолодитися неймовірним комфортом і почуттям розкоші щоночі разом із піжамою Victoria's Secret Satin Short PJ Set
Доставка Нова пошта, можлива оплата під час отримання
ВОЗВРАТ
Можливо тільки у разі виявлення браку на Новій Пошті (фото з дому на ваших клієнтах не приймаються!)
ОБМЕН
-розміру на розмірі за умови:
- наявності потрібного розміру
-Тільки за наявності оригінального паковання, бирок
-Клієнт відмовився на пошті
-Доставку оплачує клієнт
Інакше в обміні відведено❌
Паковання оплачується окремо
Для того щоб ваша покупка була ще особливою, ми пропонуємо оригінальні варіанти паковання:
Оригінальна подарункова коробка (маленька) —100 грн: Елегантне паковання, яке додасть вашому подарунку особливого шарму та розкоші.

Оригінальна подарункова коробка (велиша) 100 грн: Простора коробка для більших подарунків, що додає розкоші та вишуканості у вашому подарунку.
Подарунковий пакет70 грн: Простий, але стильний варіант паковання, що ідеально підходить для будь-якого випадку та підкреслює турботу та увагу до деталей.

Виберіть відповідний варіант паковання, щоб зробити вашу покупку по-справжньому незабутньою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victoria's Secret |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Сорочка, Шорти |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 50 см |
| Обхват грудей | 50 см |
| Обхват талії | 35 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | сатин |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сатин |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Сатиновий комплект піжама Victoria's Secret Satin Short PJ Set пудра в сіру смужку |
- Ціна: 1 250 ₴










