Електросушарка дегідратор для овочів і фруктів Rainberg RB-912 електрична сушарка Б2754-9
Сушарка конвективна для овочів і фруктів Rainberg RB-912 800 Вт
Сушарка для фруктів та овочів здатна стати зручним і ефективним помічником. Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід і лікарських трав, які збережуть максимум корисних властивостей. Економна та практична, цієї потужності досить, щоб висушити ваші овочі та фрукти.

Електросушарка для овочів забезпечує оптимальний ступінь просушування продуктів завдяки терморегулятору, який дає змогу виставити потрібну температуру. Унаслідок цього сушені шматочки зберігають максимальну кількість вітамінів і корисних мікроелементів, не гниття в процесі сушіння. Крім того, корпус сушарки захищає скибочки від потрапляння пилу, що забезпечує гігієнічне й безпечне використання продуктів. Продукти, заготовлені в сушарці, є екологічно чистими та не містять стабілізаторів і барвників.
- Заготівка продуктів на зиму із сушаркою для фруктів та овочів Rainberg RG-912 не вимагає досить чималого вкладання часу та сил.
- Невелика ціна, висока якість і велика продуктивність робить Rainberg RG-912 ідеальною помічницею.
- На зміну тривалої, стомливої та великої кількості уваги сонцем, вітру та іншим природним методам зневоднення продуктів прийшла якісне та надійне сушіння фруктів і овочів Rainberg RG-912.
- Ви можете використовувати її для висушування фруктів, овочів, грибів, ягід, лікарських трав, м'яса, які збережуть максимум корисних властивостей. Міцний пластиковий корпус і наявність п'яти секцій для розміщення продуктів роблять її ефективною та надійною в роботі. Прозора кришка дає змогу стежити за процесом висушування.
-

Переваги:
- Можливість регулювання температури сушіння;
- Функція вентилятора;
- Пластикові піддони витримують навантаження до 1 кг;
- Рівномірний розподіл прогрівання по всіх піддонах
Характеристики:
- Потужність: 800W;
- Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz;
- Діапазон температур: 35-70°C;
- Захист від перегрівання: так;
- Кількість рівнів сушіння: 5;
- Завантаження: до 1 кг на піддон;
- Матеріал: харчовий пластик, метал;
- Довжина кабелю живлення: 1 м.;
- Розміри без піддонів (Д/В): 26.5×12 см;
- Габарити 23х32х32 см
- Вага: 2.5 кг
Комплектація
- Сушарка для овочів і фруктів.
- Прозора кришка.
- П'ять знімних пластикових піддонів.
- Інструкція
- Заводська картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 20 мм |
| Діаметр секцій | 23 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 1 кг |
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 598 ₴












