Інвертор напруги 1500W Перетворювач електричної енергії 220, Автомобільний інвертор напруги
Інвертор напруги 1500W Перетворювач електричної енергії 220 В
Автомобільний інвертор напруги
Перетворювач електричної енергії — це електротехнічний пристрій, призначення якого перетворювати параметри електричної енергії (напруги, частоти, числа фаз, форми сигналу). Для реалізації перетворювачів широко використовуються напівпровідникові прилади, оскільки вони забезпечують високий ККД. Так, наприклад, розрізняють автомобільні перетворювачі напруги 12-220 В, що означає, що вони перетворюють напругу 12 вольтів на ефективну напругу 220 вольтів. Такі перетворювачі часто називають "інвертором", позаяк вони перетворюють постійний струм 12 В бортової мережі автомобіля на змінний 220 В.

Характеристики:
- Вхідна напруга: DC 10-15В
- Вихідна напруга: AC 220 В
- Потужність: 1500 Вт.
- Температура довкілля: -10...+50С
- Частота виходу: 50±2%
- ККД 90%
- Межа низької напруги: 9.7-10.3 В
- Межа високої напруги: 14.5-15.5 В
- Захист: перевантаження, від короткого замикання, високої напруги, від перегрівання.
Комплектація: інвертор 1500w, комплект дротів для під'єднання через акумулятор і прикурювач, заводське паковання.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Світлова |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Інвертор напруги 1500W Перетворювач електричної енергії 220, Автомобільний інвертор напруги |
- Ціна: 3 496 ₴








