Гіроскутер найнбот Minirobot Сигвей Xiaomi Ninebot Mini гіроборд segway 54V 10,5 дюйма Bluetooth Фіолетовий
Гіроскутер найнбот Minirobot Сигвей Xiaomi Ninebot Mini гіроборд segway 54V 10,5 дюймів Bluetooth Фіолетовий, самобалансувальна модель.

Персональний транспортний засіб майбутнього з моторами 700 Вт подарує невимовні відчуття від поїздок для дорослих і дітей від 10 років. Дуже практично купити Ninebot для прогулянок і пересування містом.

Ninebot Mini характеристики
Невелика вага 13 кг дає змогу дівчатам і підліткам підняти пристрій через бордюр без особливих проблем.
Серед обмежень можна виділити ваговий бар'єр до 120 кг. акумуляторний пристрій 310 Вт, що дасть змогу подорожувати на відстань до 30 км. Збільшена швидкість, на відміну від Ninebot Mini від 16 до 18 км/год. Плавність ходу та легке керування, а також висока прохідність завдяки колесам 10,5 дюйма зроблять кожну поїздку справжньою пригодою.

Принцип роботи Ninebot mini неймовірно простий — ви нахиляєтеся вперед або назад, і транспорт прискорюється в цьому напрямку. Стабільну швидкість забезпечують два двигуни 700 Вт, завдяки пристрою конструкції електротранспорт добре зарекомендувала себе на найрізноманітніших поверхнях. Метод керування влаштований так, що його легко засвоюють навіть діти та люди похилого віку. За допомогою центрального важеля Ви можете повертати в будь-який бік, для цього досить затиснути ручку між колін і відхиляючи тулуб у необхідну сторону — гіроборд повертає

Гіроборд нового покоління розроблений зі збільшеною комфортабельністю. Під час перенесення транспорту використовується ручка. Електротранспорт для зберігання не вимагає багато місця, його можна поставити в будь-який кут, у багажник або навіть у шафу. Міцний металевий корпус із декоративними вставками з пластику мають загальну вагу 13 кг. Ви отримуєте гіроборд із безпілотним режимом, швидким розгіном, широкими колесами та потужною батареєю, здатним долати перешкоди з кутом нахилу до 25 градусів і безліччю переваг технічного виконання. Легкий і компактний Ninebot mini — професійний особистий транспорт.

- Застосунок для смартфона
- Система самобалансування гіроскутера
- Потужні електромотори 1400W
- Міцна алюмінієва рама
- Надувні колеса 10.5”
- АКБ Li-ion SAMSUNG 4.4Ah, 54V
- LED- фари й індикація заряду батареї
- 3 режими швидкості
- Вологозахист: клас IP56
- Для дітей і дорослих
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Діаметр коліс | 10.5 дюйм |
| Ємність акумулятору | 4.4 Вт/год |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Потужність двигуна, Вт | 1400 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сігвеї |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Li-Ion |
| Вага | 12 кг |
| Час повного заряджання | 3 год |
| Запас хода до | 20 км |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Особливості | Вологозахист, підсвітка, застосунок iOS/Android, Функція самобалансу |
| Тип призначення | Гіроскутер найнбот Minirobot Сигвей Xiaomi Ninebot Mini гіроборд segway 54V 10,5 дюймів Bluetooth Фіолетовий |
| Кут підйому | 15 ° |
- Ціна: 21 400 ₴












