Вуличний ліхтар на стовп із пультом на сонячних батареях Solar Light на 6 ламп
Ліхтарні стовпи виконують одночасно дві функції: практичну — слугують для освітлення території у вечірню та нічну пору, й естетичну — є прикрасою екстер'єру будівлі або пейзажу.
Призначений для автономного освітлення території. Світильник працює від сонячних батарей і тому Вам не потрібно турбуватися про його заряджання або під'єднання до мережі. Датчик руху спрацьовує з відстані 7-9 метрів, за кута огляду 120 градусів. Час роботи за повного заряду акумулятора до 1-2 дні. Вбудованих 3 режими роботи (повний, 50% від потужності за неактивної роботи, 100% потужності в разі руху, 50% потужності).
Може бути використаний під час охорони різних об'єктів, для освітлення паркувань, парків, садів, території навколо дому тощо.

Переваги вуличного ліхтаря на стовп із пультом на сонячних батареях Solar Light на 6 ламп:
- Не потребує батарей і підзаряджання — працює від сонячного світла;
- Збільшується яскравість завдяки реакції на рух;
- Зручний і простий монтаж;
- Не піддається атмосферним впливам (дощ, сніг, вітер та ін.)
- Компактний і легкий;
- 3 режими роботи;
- Керування через пульт;
- Стильний зовнішній вигляд.

Характеристики вуличного ліхтаря на стовп із пультом на сонячних батареях Solar Light на 6 ламп:
- Фотогальванічна сонячна панель; на сті
- Робоча напруга: 12 вольтів;
- Потужність: 120 Вт
- Кількість світлодіодів: 6 COB (120 шт)
- Колірна температура: 6500K (біле світло, денне світло)
- Світловий потік 50%: Приблизно: 2200 лм (параметр заявлений виробником)
- Світловий потік 100%: 4400 лм (параметр заявлений виробником)
- Фотоелемент для автоматичного керування пристроєм;
- Датчик руху: збільшує потужність світлодіодів, проявляючи присутність людей у цьому секторі на 100%;
- Світлова потужність, постійна на 50% інтенсивності, у разі виявлення руху збільшується до 100%;
- Дальність виявлення: від 7 до 9 метрів;
- Віддалене керування;
- Кут освітлення: 120 °;
- 3 режими роботи: повний, 50% від потужності за неактивної роботи, 100% потужності в разі руху, 50% потужності;
- Площа покриття залежить від висоти місця та кута нахилу, які ви вказуєте під час встановлення пристрою;
- Автономність безперервної роботи — 12:00;
- Повне перезаряджання 5-6 годин;
- Заряду вистачає на 1-2 дні;
- IP65;
- Витримує робочі температури від -25 °C до +75 °C;
- Регулювальна напрямка встановлення лампи;
- Відбивач із високою яскравістю: світлодіодна лампа;
- Застосування освітлення: для освітлення паркінгів, для освітлення вулиць, парків, для освітлення ландшафтів, для зовнішнього освітлення будівель, для РКХ, для зовнішнього освітлення фонтанів, для освітлення рекламних конструкцій;
- Тип освітлення за мобільністю: Стаціонарне;
- Вбудований акумулятор 2200 mah (заявлено виробником)
- Розмір (ДхШхТ): 23х11х3 см

Комплектація вуличного ліхтаря на стовп із пультом на сонячних батареях Solar Light на 6 ламп:
- світильник;
- пульт;
- комплект дюбелів;
- коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 11 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
- Ціна: 1 020 ₴












