Дитячий велобіг Cross Bike від Kinder Way, двоколісний біговел для активного відпочинку дитини, каталка maЛІНОВИЙ
Дитячий велобіг Cross Bike від Kinder Way, двоколісний біговел для активного відпочинку дитини, каталка
Сучасний дизайн, маневровість і приємний яскравий колір припаде до душі кожній дитині. Виріб допоможе дитині тримати спину прямо, що надалі цілюще позначиться на її поставі, навчить утримувати рівновагу, допоможе в виправленні вальгусного встановлення стоп.

Рама біговела виготовлена з міцного металу, який відповідає за міцність усієї конструкції. Великі, але легкі за вагою колеса з матеріалу EVA добре амортизують на нерівних дорогах, забезпечуючи гарне зчеплення з поверхнею, і роблять процес катання максимально комфортним.
Сидіння зручної форми має потрібну жорсткість і може регулюватися за висотою. Висота керма також регулюється, що дасть змогу дитині кататися на біговелі не один рік. Кермо обладнане спеціальними нековзними ручками з обмежувачами, які утримують руки малюка на місці.
Модель має платформу для ніг, що дуже зручно для їзди з гірки або на великих відстанях.
Підніжка, якою обладнаний біговел, дає змогу зробити паркування в будь-якому місці.

Катання на біговелі дуже корисне та допомагає дитині розвивати координацію рухів, стійкість і концентрацію уваги. Відштовхуючись по черзі ногами, малюк рівномірно тренує м'язи ніг і зміцнює поставу.
Характеристики:
- вигляд: біговел;
- матеріал рами: метал;
- колеса: EVA;
- діаметр коліс: 12 дюймів;
- ободи: пластик;
- сидіння регулюється по висоті;
- нековзні ручки;
- регульована висота керма;
- вік: від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinderway |
| Вага | 3.985 кг |
| Висота | 55.2 см |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 83 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Клас | Початковий рівень |
| Конструкція | Збірна |
| Тип призначення | Дитячий велобіг Cross Bike, двоколісний біговел для активного відпочинку дитини, каталка |
- Ціна: 2 041 ₴












