Автомобільний відеореєстратор, автореєстратор дзеркало заднього огляду DVR 138EH (2 камери).
Автомобільний відеореєстратор, автореєстратор дзеркало заднього огляду DVR 138EH (2 камери)
Автомобільний відеореєстратор, дзеркало з двома камерами заднього огляду 138EH Дзеркало заднього огляду ідеальне місце, щоб заховати відеореєстратор. Такий девайс не займатиме додаткове місце на лобовому склі, його практично не видно зовні.
Автомобільний відеореєстратор (автореєстратор дзеркало заднього огляду) DVR 138EH (2 камеры)
Автомобільний відеореєстратор, дзеркало з двома камерами заднього огляду 138EH Дзеркало заднього огляду ідеальне місце, щоб заховати відеореєстратор. Такий девайс не займатиме додаткове місце на лобовому склі, його практично не видно зовні.
Дзеркала заднього огляду з вбудованим реєстратором бувають як універсальні, тобто під будь-який автомобіль (вони зазвичай кріпляться на затискачах поверх штатного дзеркала), так і встановлюються на конкретний автомобіль (кріплення для встановлення замість штатного дзеркала постачається в комплекті).
Дисплей, вбудований у дзеркало з відеореєстратором, вміє не тільки показувати записи самопіску, але й виводить зображення з камери заднього огляду, а також допомагає відрегулювати камеру для кращого огляду. Реєстратори як штатний дзеркаль так зручні, що вже постачаються з заводу в деяких марках автомобілів, проте для більшості машин це залишається опцією.

Технічні характеристики:
-
Матриця: CMOS
-
Записування відео: 30 кадрів за секунду, 1080Р, VGA
-
екран: 5" TFT-LCD екран із форматом зображення 16:9
-
Функція цифрової стабілізації зображення
-
Записування відео з кодеком H.264
-
Функція циклічного записування відеороликів (без проміжків)
-
Функція накладення на відео дати, часу
-
Функція автопереходу в режим нічного знімання
-
Функція автостарта записування під час подавання живлення
-
Функція автовимкнення під час вимкнення живлення
-
Функція автоматичного захисту файлу через сигнал G-сенсор
-
Скляний об'єктив із матрицею NT99142 100w/OV2710+ISP(AW6131) 200W
-
Діагональний кут огляду 140 г.
-
Обладнаний мікрофоном для запису звуку навколо (можна вимкнути)
-
Обладнаний вбудованим динаміком для відтворення звуку під час перегляду
-
Роз'єм 3.5 мм
-
Підтримує карти пам'яті MicroSD Class 6 і вище, місткістю до 32 Гб
-
Фото у форматі JPEG
-
Розмір фото 5MPx
-
Є датчик удару (G-сенсор)
-
Є USB 2.0

Комплектація
- Антивідблискове дзеркало заднього огляду з вбудованим монітором
- Камера паркування з розміткою, вона є другою камерою, з якою йде запис
- Дріт живлення дзеркала від прикурювача
- разъем mini USB
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 2 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | CMOS |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.7 дюйм |
- Ціна: 2 100 ₴











