Барстека текстильна Reebok, чоловіча чорна сумочка через плече, барсетка для чоловіків
Барсетка - невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 21 см.
Ширина: 16.5 см.
Глибина: 5 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
3 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Стиль | Молодіжний |
| Призначення | |
| Призначення | Барстека текстильна Reebok, чоловіча чорна сумочка через плече, тканинна барсетка для чоловіків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴









