Модна барстека чоловіча Adidas, стильна чоловіча сумка для тканини, текстильна сумка для чоловіків
Модна барстека чоловіча Adidas, стильна чоловіча сумка для тканини, текстильна сумка для чоловіків
Барсетка - виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка – невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 20 см.
Ширина: 17 см.
Глибина: 4 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Модна барстка чоловіча Adidas, стильна чоловіча тканинна сумочка, текстильна сумка для чоловіків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴










