Чоловіча сумка Jordan, чоловіча сумка із тканини через плече, текстильна барсетка чоловіча
Барсетка - виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка – невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 20 см
Ширина: 17 см
Глибина: 4 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
2 відділення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 3 |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча сумка Jordan, чоловіча сумка з тканини через плече, текстильна барсетка чоловіча |
| Основні | |
| Тип сумки | Барсетка |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молодіжний |
| Підкладка | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴









