Чоловіча сумка через плече Jordan, модна тканинна чоловіча сумочка, текстильна барсетка для чоловіків
Чоловіча сумка через плече Jordan, модна тканинна чоловіча сумочка, текстильна барсетка для чоловіків
Барсетка - виключно чоловічий аксесуар. У ній можна зберігати гаманець, телефон, документи та інші необхідні речі.
Барсетка – невелика сумка для носіння через плече.
Підходить майже всім чоловікам.
Якщо раніше це був аксесуар переважно торговців, то зараз це вишукані вироби для поважних людей.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал: Оксфорд тканина
розміри:
Висота: 20 см
Ширина: 17 см
Глибина: 4 см
Надійна фурнітура
Регульовані ремінець
2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча сумка через плече Jordan, модна тканинна чоловіча сумочка, текстильна барсетка для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴









