Жіноча бежева шкіряна сумочка, модна сумка для жінок, маленький жіночий клатч з натуральної шкіри
Жіноча бежева шкіряна сумочка, модна сумка для жінок, маленький жіночий клатч з натуральної шкіри
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра флотарій
- виробник: Україна
- Розміри: довжина 26 см, висота 13 см. ширина дно 7 см
- одне відділення, дві кишеньки в середині
- Довжина ремінця - 58 см
Жіноча сумка:
Сучасна сумка – це стильний аксесуар та необхідний предмет гардеробу.
У традиційному розумінні це елемент класичного «цибулі» - маленьке чорне плаття, туфлі на шпильці, акуратні локони і невеликий лакований чорний вечірній клатч.
Запхати все чи місія нездійсненна!
Одночасним недоліком та перевагою маленької сумки є її компактність. Спочатку було задумано, щоб у сумочку помістилися лише найнеобхідніші речі: помада, кредитки та ключі. Так, якщо взяти з собою зв'язку ключів і від офісу, і будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і ряд дисконтних карток з торгового центру про всяк випадок, то місця може й не вистачити. Але в ідеалі весь список, включаючи телефон, гроші та документи, якраз поміщається в міні-сумочку.
Одночасним недоліком та перевагою маленької сумки є її компактність. Спочатку було задумано, щоб у сумочку помістилися лише найнеобхідніші речі: помада, кредитки та ключі. Так, якщо взяти з собою зв'язку ключів і від офісу, і будиночка в селі, а також палітру блисків для губ і ряд дисконтних карток з торгового центру про всяк випадок, то місця може й не вистачити. Але в ідеалі весь список, включаючи телефон, гроші та документи, якраз поміщається в міні-сумочку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Призначення | |
| Призначення | Жіноча бежева сумочка шкіряна, модна сумка для жінок, маленький жіночий клатч із натуральної шкіри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴







