Чоловічий затискач для грошей шкіряний, шкіряний гаманець на кнопці для чоловіків, затискач для грошей посередині
Чоловічий затискач для грошей шкіряний, шкіряний гаманець на кнопці для чоловіків, затискач для грошей посередині
100% ручної роботи наших швачок. Використовували найкращі матеріали.
У моду все більше входять маленькі гаманці кишенькового формату,
які практично не поступаються функціональності середнім і великим моделям.
Такі аксесуари зручно носити у кишені чи сумці, вони мають відділення для грошей, карток, візиток – все, що потрібно мати із собою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
▪️ Затискач під карти
▪️ Три відділення під карти
▪️ Натуральна шкіра Crazy Hors
Розмір: 11.5х8 см
Ідеальний для будь-якої сумки, задньої кишені джинс, внутрішніх кишень курток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на змійці | Немає |
| Тип шкіри за способом оброблення | Crazy Horse |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Тип | Гаманець |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловічий затискач для грошей шкіряний, шкіряний гаманець на кнопці для чоловіків, затискач для грошей посередині |
- Ціна: 685 ₴











