Чоловіча бананка дорожня, чоловіча сумка через плече шкіряна, чоловіча бананка для подорожей
Чоловіча бананка дорожня, чоловіча сумка через плече шкіряна, чоловіча бананка для подорожей
Що з себе являє сумка-бананка і що це таке?
Зручна міні-сумка на одне плече, поміщаються всі необхідні дрібниці, також є бананки більшого формату, які повністю можуть замінити барсетку чи класичний МЕСЕДЖЕР
▪️Характеристики:
- Висота: 21 см
- Ширина: 11 см
- Товщина: 6 см
- Натуральна шкіра - гладенька
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
- Одне велике відділення
- Один додатковий карман
Якісна натуральна шкіра, надіє сумці особливо привабливий ефект
З чим модна носити бананку?
Та з чим завгодно, будь-яка футболка, штани, шорти, чи рубашка, у літньо-весняний період, кріпиться як на пояс так і на грудях. У осінньо-зимовий період можна одягати наверх куртки чи більш теплішого одягу, сумка легко регулюється завдяки ременя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 11 см |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Ні. |
| Ширина | 6 см |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип шкіри | Бичина |
| Розмір | Середній |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча бананка дорожня, чоловіча сумка через плече шкіряна, чоловіча бананка для подорожей |
- Ціна: 1 870 ₴








