Чоловіча шкіряна барсетка з клапаном, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месенджер
Чоловіча шкіряна барсетка з клапаном, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месенджер
Клапан на магнітах
Три великих відділення
Металева фурнітура
Натуральна шкіра
Регульований плечовий ремінь
Розміри: 24х21х5 см
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно із натуральних і якісних матеріалів. Стильна, з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Кількість відділень | 3 |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча шкіряна барсетка з клапаном, чорна сумка через плече з натуральної шкіри, класичний месенджер |
- Ціна: 2 668 ₴









