Чоловіча барсетка з клапаном, коричнева сумка через шкіряне плече, класичний месенджер
Клапан на магнітах
Два зручні відділення
Металева фурнітура
Натуральна шкіра
Регульований плечовий ремінь
Розміри: 20х24х4 см
Без підкладки
Шкіряна сумка з регулюючим ременем
Ця сумка створена виключно із натуральних і якісних матеріалів. Стильна, з мінімальним оформленням, яке доповнить будь-який образ.
ЯК ВИЗНАЧИТИ НАТУРАЛЬНУ ШКІРУ?
Натуральна шкіра- не ділиться на слої.
Необроблений зріз у натуральній шкірі завжди буде ворсистий.У штучних матеріалів він буде рівний.
З тильної сторони ви знайдете тканинне покриття у штучному матеріалі, або мягкий і ворситий внутрішній слой у натуральній шкірі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Призначення | |
| Призначення | Чоловіча барсетка з клапаном, коричнева сумка через плече шкіряна, класичний месенджер |
- Ціна: 2 449 ₴






