Мужская кожаная барсетка, Черная сумка через плечо из натуральной кожи, классический мессенджер
ЧОРНИЙ КЛАСНИЙ МЕСЕДЖЕР ЧЕРЕЖ ПЛЕЧЕ, ЧОЛОВІЧА СУМКА
Лідери ринку шкіряних виробів

Натуральна шкіряна сумка власного виробництва
Ми за якість і зручність. Щодня виконуємо безліч замовлень шкіряних виробів і радуємо наших клієнтів, які приходять до нас через роки. Класичний МЕСЕДЖЕР зроблений з любов’ю і розумінням до кожного чоловіка. Стильна і класична сумка для кожного дня.

Переваги наших сумок:
- хороша носостійкість
- практична і зручна
- якісна дорога фурнітура
- унікальність та естетично красиві
- вірна класика
- легка у догляді
- велика кількість кольорів та текстур
Зроби приємно собі або на подарунок наші менеджери якісно проконсультують і оформлять замовлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Флотар |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 3 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 23 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴











