Чоловіча сумка слінг, шкіряна сумка через плече
Встигай за трендами і купуй модну сумку слінг. Шкіряна сумка саме те, що потрібно для зручного використання. Вмістка і практична .
Унікальна модель нашого виробництва, виготовлена виключно із найкращих матеріалів і зі смаком наших дизайнерів-професіоналів.

🔎Витратили багато часу і натхнення на створення цієї моделі, врахували ваші побажання і ось що отримали:
- Два відділи
- дорога фурнітура
- натуральна зерниста шкіра
- регулюючий плечовий ремінь
Чоловічий шкіряний слінг
Завжди хочеться положити всі необхідні речі в одну сумку і щоб було практично, зручно та красиво. Ми підібрали вдале пошиття для цього красеня, щоб при поміщенні всіх речей сумка не деформувалася і зберігала гарний естетичний вигляд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Размеры:
высота 29 см
ширина низ - 19 см
верх, 15 см
толщина 6 см
Натуральная кожа
Металлическая фурнитура
Два отделения
Есть возможность носить как с левой стороны, так и с правой
Регулируемый плечевой ремень
Размеры:
высота 29 см
ширина низ - 19 см
верх, 15 см
толщина 6 см
Натуральная кожа
Металлическая фурнитура
Два отделения
Есть возможность носить как с левой стороны, так и с правой
Регулируемый плечевой ремень
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 6 мм |
| Длина ручек | 120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴










